Regulacje Prawne


KONIEC REJESTROWANIA

SAMOCHODÓW BEZ

HOMOLOGACJI

Dnia 22 czerwca 2013 roku wchodzi w życie nowa ustawa wprowadzającą rewolucję w dziedzinie dopuszczeń pojazdów oraz rejestracji w Polsce. Nowe przepisy przede wszystkim znoszą możliwość rejestrowania w Polsce jednej sztuki w roku (przegląd poszerzony) !!!

 


 

Problem przeciążonych busów dotyka coraz większej liczby przewoźników. Wzmożone kontrole kończą się w większości przypadków utratą dowodu rejestracyjnego i nakazem wycofania autobusu z eksploatacji. Ostatnio tematem tym zajęła się również telewizja TVN, przygotowując repotraż w całości poświęcony tematowi busów. Poniżej link do strony ze wspomnianym reportażem produkcji TVN.

"Busy pod kontrolą", "Uwaga na przeciążone busy", "Problemy z korzystaniem z bus'ów", "Straż miejska kontroluje busy" to tylko niektóre z tytułów które pojawiają się od niedawna w mediach w całym kraju.

Od jakiegoś czasu można było usłyszeć o wzmożonych kontrolach prowadzonych prze Inspekcje Transporu Drogowego, Policję i Straż Miejską. Kontrole mają na celu wyeliminowanie z ruchu/transportu autobusów niespełniających podstawowych wymogów bezpieczeństwa. Kontrolujący za cel postawili sobie sprawdzenie mas kontrolowanych pojazdów.

Poniżej prezentujemy kilka linków opisujących poruszony temat.

>> Artykuł 4 KLIKNIJ <<

>> Artykuł 3 KLIKNIJ <<

>> Artykuł 2 KLIKNIJ <<

>> Artykuł 1 KLIKNIJ <<

Polecamy lekturę powyższych artykułów przez zakupem autobusu. Uchroni to na pewno Państwa przed nabyciem "autobusu", w którym zamontowano "fotele" i który nigdy nie powinien być tak nazwany. Ponadto oszczędzi to czasu i nerwów w trakcie ewentualnej kontroli. W przeciwnym przypadku może się okazać że, pozostanie tylko Kredyt lub Leasing do zapłacenia.

 

 

ZANIM KUPISZ AUTOBUS ZAPOZNAJ SIĘ Z REPORTAŻEM !!!

kliknij w zdjecie aby zobaczyć reportaż